Krótki przegląd znakomitych telefonów firmy Nokia, które przez wiele lat były sprzedażowymi hitami na całym świecie.

Krótki przegląd znakomitych telefonów firmy Nokia, które przez wiele lat były sprzedażowymi hitami na całym świecie.

Jeszcze kilka lat temu, nim na rynku pojawiły się smartfony z Androidem, to Nokia właśnie była synonimem tego, co najlepsze w telefonach. Legendarna niezawodność, wygodne użytkowanie, mnóstwo funkcji i długi czas pracy na bateriach to główne cechy w zasadzie wszystkich modeli tej marki.

firma - stykówka

Autor: Solamente Itan
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre z wersji tego producenta to prawdziwe legendy, jakie dziś osiągają na aukcjach niebotyczne ceny. Ale w zasadzie każdy z telefonów tej firmy stawiał wysoko poprzeczkę konkurencji, bardzo podobnie było też z modelem nokia n 73 (sporo więcej przeczytasz pod tym adresem). Pojawił się on na rynku w roku 2006 i od razu zdobył uznanie klientów. Co interesujące, Nokia miała w tym właśnie okresie także przygodę z Linuxem, to na nim bowiem właśnie opierało się urządzenie nokia n 900, wyposażone między innymi w ekran dotykowy.

nokia luna

Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Linux

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejne lata to następne modele, cieszące się niezmienne dużym zainteresowaniem na rynku.

Jeżeli zaintrygował Cię tego typu artykuł, przeczytaj bez wahania ten świetny serwis (https://sklep.doko.pl/pl/p/Zestaw-domofonowy-1-rodzinny-OR-DOM-JA-928W-ORNO/32007) – on także jest warty zainteresowania, więc z pewnością się nie rozczarujesz!

Bardzo pochlebne opinie pośród użytkowników między innymi zebrała nokia luna, z rodziny telefonów z przesuwaną klawiaturą. Niestety decydenci z tego fińskiego giganta trochę sobie zlekceważyli rewolucję jaka przyszła ze smartfonami. Przez krótki okres czasu okazało się, że sprzedaż klasycznych klawiszowych telefonów spada w gwałtownym tempie, bowiem wszyscy rzucili się na smartfony. Trochę spóźnione działania wprawdzie przyniosły kilka interesujących konstrukcji, jakich jak nokia lumia dual sim – chcę kupić nokię luna.

Jednak wśród użytkowników niepodzielnie królowały już wtedy smartfony z innymi systemami operacyjnymi, i niestety pomimo doskonałych parametrów Nokia nie zdołała z powrotem podbić rynku.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes