Jak przygotować mobilną aplikację ? Na które cechy należy zwrócić uwagę?

Jak przygotować mobilną aplikację ? Na które cechy należy zwrócić uwagę?

Testowanie aplikacji mobilnych nie będzie tym samym, czym jest testowanie aplikacji internetowych. Różnice odszukamy na wielu poziomach. Praktycznie zawsze testy funkcjonalne oparte są na sprawdzaniu interakcji użytkowników, jasne jest bowiem, że odmiennie wygląda sprawdzenie aplikacji bankowej, a jeszcze odmiennie społecznościowej aplikacji.

szkolenie testowania aplikacji mobilnych

Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
Wiele zależy również od grupy docelowej potencjalnych użytkowników danej aplikacji.
sport

Autor: moetaz attalla
Źródło: http://www.flickr.com
Spore znaczenie posiada także platforma na jakiej działa aplikacja, bo wpłynie to na metodę rozpowszechniania jej. Najbardziej obecnie znane są platformy takie jak Google Play oraz App Store szkolenie z zakresu testowania aplikacji mobilnych. W takim aspekcie zdarzają się różnorakie problemy, jak na przykład to, że żeby znaleźć wadę należy wpierw ściągnąć i zainstalować nową wersję aplikacji przeznaczoną dla konkretnego sklepu i poczekać, póki nowe wersja będzie zatwierdzona. Niestety czasami trwa to nawet 3 tygodnie.
Bardzo pomocne będzie w tym szkolenie testowania aplikacji mobilnych oferta na , gdyż dzięki temu łatwiej nam pojąć wszystkie najistotniejsze aspekty.

Zainteresowały Cię te wątki? To fantastycznie. Wejdź w kolejną stronę i doczytaj tu zamieszczone treści. Podziel się z nami swoimi wrażeniami.

Bardzo ważne będzie, aby przewidzieć najistotniejsze błędy oraz w miarę na takie błędy reagować. Bo wyobraźmy sobie, że użytkownik będzie miał z czymś takim do czynienia i z pewnością nie będzie starał się znaleźć informacji, jeżeli będzie to trudne. Zamiast tego skasuje daną aplikację i wgra nową innego producenta. Do naszej już nigdy nie wróci.

Nie zapominajmy o tym wszystkim, gdyż wtedy powinniśmy być pewni, że nasza Aplikacja będzie interesująca, bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu stanie się bardzo ceniona. Zawsze warto się też doskonalić, ponieważ dzięki temu unikniemy najpoważniejszych błędów.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes