Nowoczesne parkingi uzupełniony o systemem rezerwacyjnym

Nowoczesne parkingi uzupełniony o systemem rezerwacyjnym

W przepełnionych miastach odnalezienie punktu parkingowego – nawet płatnego – graniczy z cudem. A jeśliby tak można było zarezerwować miejsce parkingowe wprzódy oraz nie tracić czasu na szukanie, będąc już na miejscu?
telefony komórkowe służą już jednakże nie wyłącznie do przyjmowania płatności za parkingową usługę, lecz również do organizacji pracy parkingu.

Oracle

Autor: Raido
Źródło: http://www.flickr.com
Działają już testowe systemy, w których kierowca wychodzi z auta w dogodnym miejscu – np. w pobliżu wejścia do galerii handlowej. W następnej kolejności po wydaniu przez kierowcę dyspozycji za pośrednictwem właściwej aplikacji podłączony do netu czterokołowiec – już bez prowadzącego – prowadzony jest bezobsługowo na oddalone miejsce parkowania. System parkingowy opiera się o rezerwację on-line dokonywaną z pomocą strony www (system parkingowy). Przy planowaniu systemu zadbano tak o stałych użytkowników parkingu i jednostki, jakie z parkingu korzystają okazjonalnie. Przy rezerwacji miejsca, informacja o zarezerwowanym miejscu parkingowym jest automatycznie przekazana do systemu i przy wjeździe na parking, wystarczy zeskanować posiadaną kartę.
Urządzenie pomiarowe

Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
System rezerwacji, został oczywiście sprzężony z systemem gwarantującym kierowanie ilością dostępnego miejsca w celu jak najbardziej szczegółowej optymalizacji przestrzeni.

Rozwiązania tego rodzaju, tak jak bramki obrotowe prawdopodobnie będą wprowadzane w coraz ogromniejszej liczbie parkingów – kłopoty z dostępnością miejsc dla aut są bowiem coraz częstsze (bramki obrotowe).

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź tutaj sklep komputerowy góra kalwaria podobne materiały – one także są warte zainteresowania.

Zaś zapewnienie oszczędzenia najcenniejszego obecnie zasobu, jakim jest czas, to olbrzymia przewaga konkurencyjna.

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes