Rodzaje, wady i zalety oraz charakterystyka telebimów.

Rodzaje, wady i zalety oraz charakterystyka telebimów.

Rodzaje, wady i zalety oraz charakterystyka telebimów.
Niezwykle sporą sławę w ostatnim czasie osiągają reklamy puszczane na telebimach. Współczesne czasy wymagają innowacyjnych przedsięwzięć w każdej branży, nawet w reklamie. Czas tradycyjnych bilbordów po trochu się kończy, a zastąpi je sieć telebimów, czyli unowocześnione technologicznie bilbordy, monitory wizyjne, składają się z kilkunastu tysięcy diod ledowych. Telebim można również nazwać wyświetlaczem diodowym, pełnokolorowym.

Telebim reklamowy led

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Jakie są cechy telebimów? Zazwyczaj twierdzi się, że posiadają one sporą przewagę nad ekranami plazmowymi, ponieważ w bardzo jasne dni na telebimach widać bardzo wyraźnie wszystkie informacje. Dzieje się to dlatego wyrazistość telebimu spowodowana przez kilkukrotnie większą jasność telebimu. Każdy telebim posiada konstrukcję modułowaną, poszczególne moduły są prostokątne, a ich ilość może być dopasowywana indywidualnie, do własnych wymagań. Pojedynczy obraz telebimu złożony jest z pikseli, zainstalowanych na matrycy.

Telebimy są głównie do pokazywania reklam z treścią albo obrazkowych. Wymienić można telebimy z własną pojemnością dyskową oraz telebimy połączone z komputerem. Te wymienione najpierw posiadają tę korzyść, że sterowanie nimi nie potrzebuje jakichkolwiek narzędzi, jakim jest przykładowo procesor. Do jego sterowania starczy zainstalowany sterownik, poprzez który da się emitować reklamy.

Telebim w Krakowie

Źródło: www.medas-media.com.pl

Typów telebimów jest bardzo dużo. Wyszczególnić trzeba na nowoczesne megacienkie. Również montaż telebimów nie jest problematyczna, bo można to wykonywać od frontu. To udogodnienie daje możliwość zminimalizowania kosztów związanych z budową konstrukcji z tyłu ekranu. Telebim staje się wtedy lekki. Atutem takiego instalowania telebimu jest również fakt, iż nie trzeba żadnych podnośników, czyli ciężkiego sprzętu. Samo administrowanie działa przez specjalny sterownik, który wbudowany w ekran.

Zobacz więcej detali, a poznasz podobne materiały, które zapewne również Cię zainteresują. Nie czekaj zatem i użyj linku tworzenie katalogów części zamiennych!

Więcej informacji na stronie:

Trzeba również powiedzieć o tym, że przykładowy telebim ma czujnik temperatury oraz wilgotności na zewnątrz, przez co na telebimie, oprócz reklamami pokazuje się aktualna informacja dotycząca pogody, a także zegar, czyli aktualna godzina i data. Niektóre monitory posiadają również automatyczną regulację światła. Mierzy światła z otoczenia i reguluje swoją jasność pokazywania reklamy.
admin

Comments are closed.