Oferta klasy SIGMA

Oferta klasy SIGMA

Sigma 17–50mm F2.8 EX DC OS HSM to jedna z niusów które w tym roku przedstawiła firma Sigma. Parametry obiektywu sugerują, że może to być nadzwyczaj dobry zamiennik obiektywu kitowego, jaki będzie przekazywał lepszą postać obrazu i wyższe właściwości użytkowe. Pierścienie manualnego ostrzenia, także zmiany ogniskowej, są zalane gumowa okleiną, która dostarcza ogromnie dobry chwyt i pozwala na dokładne posługiwanie się nimi.

Aparat lustrzany

Autor: Pic Basement
Źródło: http://www.flickr.com
Obydwa są na tyle szerokie, że można z nich bez ograniczeń korzystać nawet w rękawicach. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem, który proponuje optyczną stabilizację obrazu. Producent stwierdza jej efektywność na poziomie czterech stopni EV. Sigma 17–50mm F2.8 radzi sobie niesłychanie dobrze niemal w wszelkich warunkach. Wytwórca zaopatrzył Sigma w ultradźwiękowy napęd HSM napędzający autofocus, skutkiem czego przebieg ostrzenia jest prawie że bezgłośny. Do atutów należy zaliczyć zastosowanie wewnętrznego skupiania, co skutkuje, że w czasie ostrzenia, wymiary obiektywu i miejsce frontowej soczewki nie przekształcają się.

Sigma 17–50mm F2.8 – warto zobaczyć to nienaganny produkt firmy Sigma.

Masz zamiar przejrzeć kolejny tekst na ten zajmujący temat? Zatem wejdź w link tutaj i przenieś się do innej witryny, jaką dla Ciebie opracowaliśmy.

Proponuje bardzo użyteczny obszar ogniskowych w zestawieniu z dużą światło siłą i optyczną stabilizacją filmu. Jest także strukturą zapewniającą duży pułap jakości obrazu.

Na pewno sporą wartością jest mały poziom winietowania, bardzo dobre odwzorowanie elementów w środku kadru, niskie aberracje chromatyczne i komatyczne, również stabilizacja obrazu. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem dobrym i wartościowym. Jest propozycją bardzo nęcącą i konkurencyjną, zawłaszcza jeżeli skonfrontujemy jego cenę do różnych obiektywów.

Zamiast metalu, do konstrukcji obiektywu użyto specyficzne dla Sigmy tworzywo sztuczne. Jest to towar sztywny, którego matowa powierzchnia wywołuje wrażenie jakby była posypana delikatnym brokatem. Poszczególne części tubusu są ze sobą precyzyjnie scalone, a pierścienie pracują płynnie, szczegółowo i z łagodnym oporem. Dużą zaletą Sigma 17–50mm F2.8 jest bardzo dobra jakość utworzenia. Charakteryzuje go także niezła jakość i statyczność obrazu.

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes