Czemu smartfony rządzą rynkiem? Zobacz nasz artykuł

Czemu smartfony rządzą rynkiem? Zobacz nasz artykuł

Jeśli ktoś jest programistą, ale generalnie ma znaczne umiejętności i jeszcze bardziej poważne ambicje zawodowe, z pewnością powinien pamiętać, że sporo jest w dzisiejszych czasach do wykonania w kwestii tworzenia aplikacji mobilnych. Jeśli w rachubę wchodzi akurat Polska, przede wszystkim chodzi o Androida i Windows Phone.

I naturalnie Apple. Jednakże akurat warto w tym tekście głównie skupić na Windows Phone. Choć są w Polsce popularniejsze systemy mobilne, nie można niejako zapominać jak bardzo ważne jest to by natrafić w rynkową niszę!

smartphony

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Trudno opanować na solidnym poziomie projektowanie aplikacji mobilnych – zwłaszcza, że dosyć często sytuacja jest taka, iż programista uważa, że jest wymiataczem, bezproblemowo mógłby nawet programować w Google, ale co do czego przyjdzie, to w sumie na nieszczęście nie jest w stanie za bardzo zachwycić. Czyli nie można powiedzieć, że definitywnie każdy ma okazję programować szkolenie selenium na wysokim poziomie, ale naturalnie trzeba się mocno postarać, a może wreszcie damy radę osiągnąć niemały sukces (projektowanie aplikacji mobilnych – takie są możliwości).

Wiele na temat tego w jaki sposób zabrać się za choćby tworzenie aplikacji na windows phone mamy możliwość poznać na różnego rodzaju forach dyskusyjnych. Przede wszystkim rozchodzi się o anglojęzyczne fora. Ogólnie programiści, nawet ci mocno typowi, nie mają żadnych problemów z jęz. angielskim. Nie dziwota, bo na pewno trudno jest odpowiednio programować bez chociażby dostatecznej znajomości języka angielskiego. No cóż, język Szekspira jest w dalszym ciągu najistotniejszym językiem ze wszystkich. Nawet rosnąca potęga Państwa Środka nie jest w stanie tego w żadnym stopniu zmienić.

Więcej: tworzenie aplikacji na androida – oferta zaprojektowanie apki nie jest wszystkim – trzeba zrobić solidny produkt, to fakt, ale bardzo ważne jest również to, aby doskonale wiedzieć jak zareklamować swój produkt. A to nierzadki kłopot nawet świetnych programistów: chociaż mają olbrzymi talent, spore umiejętności, wiele pomysłów, tak czy siak nie bardzo wiedzą w jaki sposób się wybić. Nierzadko mają również spore problemy z odpowiednimi kontaktami ze swoimi klientami. No cóż, bo kto niby powiedział, iż czymś prostym oraz przyjemnym jest bycie programistą?

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes