Blog o tematyce wnętrz – skarbiec interesujących rad

Blog o tematyce wnętrz – skarbiec interesujących rad

Blogerzy są coraz liczniejszą grupę Internautów – komentując otaczającą nas rzeczywistość stwarzają nowe trendy. Ich blogi są także idealne miejsce poszukiwań inspiracji. Te o tematyce wnętrzarskiej umożliwiają nam znalezienie odpowiedź na nurtujące nas pytania – od doradzenia, który rodzaj płytek najlepiej zakupić do kuchni, po wybór odpowiedniego łóżeczka dla niemowlaka.

gustownie urządzone wnętrze

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Internetowy pamiętnik o dekoracji wnętrz to optymalne miejsce, w którym można również ukazać ulubione zajęcie, specyficzne pomysły na zagospodarowanie pokoju dziecinnego, czy domu.

Jeśli uważasz, że opisywany tekst jest ciekawy, prędko sprawdź ponadto szczegóły w linku (http://kwit.com.pl/helpdesk-serwis/), wtedy na pewno zapamiętasz większą ilość danych.

Jest to też jedyne miejsce do wymiany opinii na temat aranżacji wnętrza. Masz wątpliwości, czy pomarańcz dobrze komponuje się z bielą? Albo czy dodatki pasują do stylu całego pokoju? Sfotografuj wnętrze, napisz krótki tekst, dodaj odpowiednie tagi (hasłami opisującymi tematykę), wrzuć na bloga i czekaj kiedy skomentuje je inny bloger. Proste? Wręcz banalne!

stylowe wnętrze

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com

Osobiście od kilku miesięcy czytam bardzo kreatywny blogi o wnętrzach – odnalazłam na nim kilka pomysłów, które wykorzystałam aranżując przestrzenie w moim mieszkaniu. Blogi najczęściej są prowadzone przez blogerów – pasjonatów nowych wykończeń wnętrz. Nie zapominają oni o rodzicach z małymi dziećmi, pokazują także jak wykończyć mały loft, czy apartament (apartamenty w pogorzelicy) w drapaczu chmur. Artykuły usystematyzowane są w kilku sekcjach:mieszkanie jednopokojowe, mieszkanie dwupokojowe, duże mieszkanie/dom, designerskie/domowe gadżety. Znajdziemy też stronę o możliwości nawiązania współpracy z autorami bloga.

Najciekawszy jest dział o mieszkaniach dwupokojowych. Autorzy zapewniają, że nowocześnie urządzone dom może być wnętrzem bardzo miłym, pełnym pozytywnych pastelowych kolorów, a nie tylko czerni, bieli i stali. Może być oryginalne, z charakterem i odrobiną humoru.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes