Blog o tematyce wnętrz – skarbiec interesujących rad

Blog o tematyce wnętrz – skarbiec interesujących rad

Blog o tematyce wnętrz – skarbiec interesujących rad
Blogerzy są coraz liczniejszą grupę Internautów – komentując otaczającą nas rzeczywistość stwarzają nowe trendy. Ich blogi są także idealne miejsce poszukiwań inspiracji. Te o tematyce wnętrzarskiej umożliwiają nam znalezienie odpowiedź na nurtujące nas pytania – od doradzenia, który rodzaj płytek najlepiej zakupić do kuchni, po wybór odpowiedniego łóżeczka dla niemowlaka.

gustownie urządzone wnętrze

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Internetowy pamiętnik o dekoracji wnętrz to optymalne miejsce, w którym można również ukazać ulubione zajęcie, specyficzne pomysły na zagospodarowanie pokoju dziecinnego, czy domu. Jest to też jedyne miejsce do wymiany opinii na temat aranżacji wnętrza. Masz wątpliwości, czy pomarańcz dobrze komponuje się z bielą? Albo czy dodatki pasują do stylu całego pokoju? Sfotografuj wnętrze, napisz krótki tekst, dodaj odpowiednie tagi (hasłami opisującymi tematykę), wrzuć na bloga i czekaj kiedy skomentuje je inny bloger. Proste? Wręcz banalne!

stylowe wnętrze

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com

Osobiście od kilku miesięcy czytam bardzo kreatywny blogi o wnętrzach – odnalazłam na nim kilka pomysłów, które wykorzystałam aranżując przestrzenie w moim mieszkaniu. Blogi najczęściej są prowadzone przez blogerów – pasjonatów nowych wykończeń wnętrz. Nie zapominają oni o rodzicach z małymi dziećmi, pokazują także jak wykończyć mały loft, czy apartament (apartamenty w pogorzelicy) w drapaczu chmur. Artykuły usystematyzowane są w kilku sekcjach:mieszkanie jednopokojowe, mieszkanie dwupokojowe, duże mieszkanie/dom, designerskie/domowe gadżety. Znajdziemy też stronę o możliwości nawiązania współpracy z autorami bloga.

Najciekawszy jest dział o mieszkaniach dwupokojowych. Autorzy zapewniają, że nowocześnie urządzone dom może być wnętrzem bardzo miłym, pełnym pozytywnych pastelowych kolorów, a nie tylko czerni, bieli i stali. Może być oryginalne, z charakterem i odrobiną humoru.
admin

Comments are closed.